52-CBSASV-3.0X5.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5--52S99--CI
Ngā Rauemi: 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5
Tau Wae 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5--52S99--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3603 pcs Pepa Raraunga 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.000" (127.00mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole