51-CBSF-1.5X2.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 51-CBSF-1.5X2.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 51-CBSF-1.5X2.0--51S26--CIRCUIT
Ngā Rauemi: 51-CBSF-1.5X2.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 51-CBSF-1.5X2.0
Tau Wae 51-CBSF-1.5X2.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 51-CBSF-1.5X2.0--51S26--CIRCUIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 20421 pcs Pepa Raraunga 51-CBSF-1.5X2.0.pdf
Whānui - Whānui 1.500" (38.10mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole