49-CBSFSV-1.25X2.75X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 49-CBSFSV-1.25X2.75X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 49-CBSFSV-1.25X2.75X0.40--49S273
Ngā Rauemi: 49-CBSFSV-1.25X2.75X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 49-CBSFSV-1.25X2.75X0.4
Tau Wae 49-CBSFSV-1.25X2.75X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 49-CBSFSV-1.25X2.75X0.40--49S273 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3315 pcs Pepa Raraunga 49-CBSFSV-1.25X2.75X0.4.pdf
Whānui - Whānui 1.250" (31.75mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Ētahi Ingoa 49-CBSFSV-1.25X2.75X0.40
49-CBSFSV-1.25X2.75X0.40-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 2.750" (69.85mm)
Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole