49-CBSA-2.0X3.0X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 49-CBSA-2.0X3.0X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Ngā Rauemi: 49-CBSA-2.0X3.0X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 49-CBSA-2.0X3.0X0.4
Tau Wae 49-CBSA-2.0X3.0X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 4356 pcs Pepa Raraunga 49-CBSA-2.0X3.0X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Packaging Bulk Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 3.000" (76.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole