45-CBSF-2.5X3.5X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 45-CBSF-2.5X3.5X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 45-CBSF-2.5X3.5X0.4--45S44--CIRC
Ngā Rauemi: 45-CBSF-2.5X3.5X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 45-CBSF-2.5X3.5X0.4
Tau Wae 45-CBSF-2.5X3.5X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 45-CBSF-2.5X3.5X0.4--45S44--CIRC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5256 pcs Pepa Raraunga 45-CBSF-2.5X3.5X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.500" (88.90mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole