44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6--44S436--
Ngā Rauemi: 44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6
Tau Wae 44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6--44S436-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3332 pcs Pepa Raraunga 44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.250" (107.95mm) Teitei - Whānui 0.600" (15.24mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole