44-CBSFP-2.5X2.5X0.5
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSFP-2.5X2.5X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSFP-2.5X2.5X0.5--44S430--CI
Ngā Rauemi: 44-CBSFP-2.5X2.5X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSFP-2.5X2.5X0.5
Tau Wae 44-CBSFP-2.5X2.5X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSFP-2.5X2.5X0.5--44S430--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3271 pcs Pepa Raraunga 44-CBSFP-2.5X2.5X0.5.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole