44-CBSF-1.75X2.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSF-1.75X2.0X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSF-1.75X2.0X0.4--44S391--CI
Ngā Rauemi: 44-CBSF-1.75X2.0X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSF-1.75X2.0X0.4
Tau Wae 44-CBSF-1.75X2.0X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSF-1.75X2.0X0.4--44S391--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5736 pcs Pepa Raraunga 44-CBSF-1.75X2.0X0.4.pdf
Whānui - Whānui 1.750" (44.45mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole