44-CBSAD-3.0X4.5X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSAD-3.0X4.5X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSAD-3.0X4.5X0.4--44S423--CI
Ngā Rauemi: 44-CBSAD-3.0X4.5X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSAD-3.0X4.5X0.4
Tau Wae 44-CBSAD-3.0X4.5X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSAD-3.0X4.5X0.4--44S423--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3371 pcs Pepa Raraunga 44-CBSAD-3.0X4.5X0.4.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.500" (114.30mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole