42-CBSF-1.5X4.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 42-CBSF-1.5X4.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 42-CBSF-1.5X4.5--42S64--CIRCUIT
Ngā Rauemi: 42-CBSF-1.5X4.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 42-CBSF-1.5X4.5
Tau Wae 42-CBSF-1.5X4.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 42-CBSF-1.5X4.5--42S64--CIRCUIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 16711 pcs Pepa Raraunga 42-CBSF-1.5X4.5.pdf
Whānui - Whānui 1.500" (38.10mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.500" (114.30mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole