41-163FSDS-BD-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 41-163FSDS-BD-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.41 X 1.63 BD 24--FOLDED SERIES
Ngā Rauemi: 41-163FSDS-BD-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 41-163FSDS-BD-24
Tau Wae 41-163FSDS-BD-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.41 X 1.63 BD 24--FOLDED SERIES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4421 pcs Pepa Raraunga 41-163FSDS-BD-24.pdf
Whānui 1.630" (41.40mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.410" (10.41mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN SA 4
I roto i te taonga: 720 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN 7/8" 3POS PLUG
I roto i te taonga: 11543 pcs
Tikiake: 41-40009.pdf
RFQ
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: 7/8" ML SCKT WIRE BACKMNTNG 2POS
I roto i te taonga: 5720 pcs
Tikiake: 41-40003.pdf
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN SA 2
Tikiake:
Whakaahuatanga: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM SA 3N
41-113FSV-SN-16
41-113FSV-SN-16
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: 0.41 X 1.13 X SN 16--FOLDED SERI
Tikiake: 41-113FSV-SN-16.pdf
Whakaahuatanga: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN SA 3
I roto i te taonga: 919 pcs
41-14
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PRESSURIZED CUP 250 ML, 1 PER CA
Whakaahuatanga: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM SA 1N
Whakaahuatanga: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN SA 1
Whakaahuatanga: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM SA 2N
Whakaahuatanga: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM SA 4N
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel