40X-CBS-2.0X2.0X0.28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40X-CBS-2.0X2.0X0.28
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 40X-CBS-2.0X2.0X0.28--40X620--CI
Ngā Rauemi: 40X-CBS-2.0X2.0X0.28.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40X-CBS-2.0X2.0X0.28
Tau Wae 40X-CBS-2.0X2.0X0.28 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 40X-CBS-2.0X2.0X0.28--40X620--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 20213 pcs Pepa Raraunga 40X-CBS-2.0X2.0X0.28.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.280" (7.11mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount