4-34D-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4-34D-BD-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.04 X 0.34 BD 16--4-34D-BD-16--
Ngā Rauemi: 4-34D-BD-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4-34D-BD-16
Tau Wae 4-34D-BD-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.04 X 0.34 BD 16--4-34D-BD-16-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5873 pcs Pepa Raraunga 4-34D-BD-16.pdf
Whānui 0.300" (7.62mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.040" (1.02mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
I roto i te taonga: 10284 pcs
Tikiake: 4-338315-2.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 40 POS GOLD DUAL
I roto i te taonga: 4629 pcs
Tikiake: 4-353687-0.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN PLUG 40POS .5MM DUAL SMT
Kaihanga: TE Connectivity AMP Connectors
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
4-34D-NI-16
4-34D-NI-16
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: 0.04 X 0.34 NI 16--4-34D-NI-16--
Tikiake: 4-34D-NI-16.pdf
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Whakaahuatanga: CONN RCPT 40POS DL VERT 0.5MM
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Whakaahuatanga: CONN PLUG 40POS DL VERT 0.5MM
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Whakaahuatanga: CONN HOUSING 40POS DUAL 1.5MM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel