3-23T-SN-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
3-23T-SN-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3-23T-SN-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua COPPER BERYLLIUM FINGERSTOCK EMI
Ngā Rauemi: 3-23T-SN-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3-23T-SN-24
Tau Wae 3-23T-SN-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 13678 pcs Pepa Raraunga 3-23T-SN-24.pdf
Whānui 0.230" (5.84mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Ētahi Ingoa 1798-1000 Tae Mahi -55°C ~ 121°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.030" (0.76mm)