3-20T-SN-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3-20T-SN-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.03 X 0.20 SN 24--3-20T-SN-24--
Ngā Rauemi: 3-20T-SN-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3-20T-SN-24
Tau Wae 3-20T-SN-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.03 X 0.20 SN 24--3-20T-SN-24-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6601 pcs Pepa Raraunga 3-20T-SN-24.pdf
Whānui 0.200" (5.08mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.030" (0.76mm) Haerenga Whakauru Adhesive