29-CBSASV-1.25X2.0X0.3
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 29-CBSASV-1.25X2.0X0.30--29S213-
Ngā Rauemi: 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3
Tau Wae 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 29-CBSASV-1.25X2.0X0.30--29S213- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4279 pcs Pepa Raraunga 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3.pdf
Whānui - Whānui 1.250" (31.75mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Ētahi Ingoa 29-CBSASV-1.25X2.0X0.30
29-CBSASV-1.25X2.0X0.30-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm)
Teitei - Whānui 0.300" (7.62mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole