25-CBSF-0.5X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25-CBSF-0.5X1.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 25-CBSF-0.5X1.0--25S45--CIRCUIT
Ngā Rauemi: 25-CBSF-0.5X1.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25-CBSF-0.5X1.0
Tau Wae 25-CBSF-0.5X1.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 25-CBSF-0.5X1.0--25S45--CIRCUIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 21577 pcs Pepa Raraunga 25-CBSF-0.5X1.0.pdf
Whānui - Whānui 0.500" (12.70mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.000" (25.40mm) Teitei - Whānui 0.225" (5.72mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole