25-78FS-BD-300
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25-78FS-BD-300
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.25 X 0.78 BD 300"--FOLDED SERI
Ngā Rauemi: 25-78FS-BD-300.pdf
Waehere Stock 872 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25-78FS-BD-300
Tau Wae 25-78FS-BD-300 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.25 X 0.78 BD 300"--FOLDED SERI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 872 pcs Pepa Raraunga 25-78FS-BD-300.pdf
Whānui 0.780" (19.81mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 25.00' (7.62m)
Teitei 0.250" (6.35mm) Haerenga Whakauru Adhesive