25-55CPS-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
25-55CPS-SN-16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25-55CPS-SN-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua COPPER BERYLLIUM FINGERSTOCK EMI
Ngā Rauemi: 25-55CPS-SN-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25-55CPS-SN-16
Tau Wae 25-55CPS-SN-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 11242 pcs Pepa Raraunga 25-55CPS-SN-16.pdf
Whānui 0.550" (13.97mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa Clip-On
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Tin
Ētahi Ingoa 1798-1009 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15.984" (406.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.250" (6.35mm)