25-109FSDS-SN-300"
Hua Hua
Tau Wae: 25-109FSDS-SN-300"
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.25 X 1.09 SN 300"--FOLDED SERI
Ngā Rauemi: 25-109FSDS-SN-300".pdf
Waehere Stock 919 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 919 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25-109FSDS-SN-300"
Tau Wae 25-109FSDS-SN-300" Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.25 X 1.09 SN 300"--FOLDED SERI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 919 pcs Pepa Raraunga 25-109FSDS-SN-300".pdf
Whānui 1.090" (27.69mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 25.00' (7.62m)
Teitei 0.250" (6.35mm) Haerenga Whakauru Adhesive