24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4--24S725--C
Ngā Rauemi: 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4
Tau Wae 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4--24S725--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2676 pcs Pepa Raraunga 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.000" (127.00mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole