24-CBSFP-2.0X2.5X0.25
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSFP-2.0X2.5X0.25
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSFP-2.0X2.5X0.25--24S545--C
Ngā Rauemi: 24-CBSFP-2.0X2.5X0.25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSFP-2.0X2.5X0.25
Tau Wae 24-CBSFP-2.0X2.5X0.25 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSFP-2.0X2.5X0.25--24S545--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3287 pcs Pepa Raraunga 24-CBSFP-2.0X2.5X0.25.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 0.250" (6.35mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole