24-CBSF-2.0X2.0X0.3
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSF-2.0X2.0X0.3
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSF-2.0X2.0X0.3--24S245--CIR
Ngā Rauemi: 24-CBSF-2.0X2.0X0.3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSF-2.0X2.0X0.3
Tau Wae 24-CBSF-2.0X2.0X0.3 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSF-2.0X2.0X0.3--24S245--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4952 pcs Pepa Raraunga 24-CBSF-2.0X2.0X0.3.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.300" (7.62mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole