24-CBSF-1.0X3.75X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSF-1.0X3.75X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSF-1.0X3.75X0.20--24S569--C
Ngā Rauemi: 24-CBSF-1.0X3.75X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
55 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSF-1.0X3.75X0.2
Tau Wae 24-CBSF-1.0X3.75X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSF-1.0X3.75X0.20--24S569--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 10227 pcs Pepa Raraunga 24-CBSF-1.0X3.75X0.2.pdf
Whānui - Whānui 1.000" (25.40mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Ētahi Ingoa 24-CBSF-1.0X3.75X0.20
24-CBSF-1.0X3.75X0.20-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 3.750" (95.25mm)
Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole