24-CBSF-1.0X1.5
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSF-1.0X1.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSF-1.0X1.5--24S374--CIRCUIT
Ngā Rauemi: 24-CBSF-1.0X1.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSF-1.0X1.5
Tau Wae 24-CBSF-1.0X1.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSF-1.0X1.5--24S374--CIRCUIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 21032 pcs Pepa Raraunga 24-CBSF-1.0X1.5.pdf
Whānui - Whānui 1.000" (25.40mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.500" (38.10mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole