24-CBSF-0.75X2.0X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 24-CBSF-0.75X2.0X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 24-CBSF-0.75X2.0X0.2--24S396--CI
Ngā Rauemi: 24-CBSF-0.75X2.0X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-CBSF-0.75X2.0X0.2
Tau Wae 24-CBSF-0.75X2.0X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 24-CBSF-0.75X2.0X0.2--24S396--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 17503 pcs Pepa Raraunga 24-CBSF-0.75X2.0X0.2.pdf
Whānui - Whānui 0.750" (19.05mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole