23-CBSF-2.5X3.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23-CBSF-2.5X3.5X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 23-CBSF-2.5X3.5X0.5--23S154--CIR
Ngā Rauemi: 23-CBSF-2.5X3.5X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23-CBSF-2.5X3.5X0.5
Tau Wae 23-CBSF-2.5X3.5X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 23-CBSF-2.5X3.5X0.5--23S154--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3607 pcs Pepa Raraunga 23-CBSF-2.5X3.5X0.5.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.500" (88.90mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole