23-60FS-BD-24-NTP
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23-60FS-BD-24-NTP
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.23 X 0.60 BD 24 NTP--FOLDED SE
Ngā Rauemi: 23-60FS-BD-24-NTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23-60FS-BD-24-NTP
Tau Wae 23-60FS-BD-24-NTP Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.23 X 0.60 BD 24 NTP--FOLDED SE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5396 pcs Pepa Raraunga 23-60FS-BD-24-NTP.pdf
Whānui 0.600" (15.24mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.230" (5.84mm) Haerenga Whakauru Adhesive