22-CBSF-1.5X2.0X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 22-CBSF-1.5X2.0X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 22-CBSF-1.5X2.0X0.2--22S121--CIR
Ngā Rauemi: 22-CBSF-1.5X2.0X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22-CBSF-1.5X2.0X0.2
Tau Wae 22-CBSF-1.5X2.0X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 22-CBSF-1.5X2.0X0.2--22S121--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6012 pcs Pepa Raraunga 22-CBSF-1.5X2.0X0.2.pdf
Whānui - Whānui 1.500" (38.10mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole