22-CBSA-2.0X3.0X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 22-CBSA-2.0X3.0X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Ngā Rauemi: 22-CBSA-2.0X3.0X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22-CBSA-2.0X3.0X0.2
Tau Wae 22-CBSA-2.0X3.0X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5323 pcs Pepa Raraunga 22-CBSA-2.0X3.0X0.2.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Non-Vented
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa - Whānui 3.000" (76.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole