22-77RR-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22-77RR-SN-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.23 X 0.77 SN 16--22-77RR-SN-16
Ngā Rauemi: 22-77RR-SN-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22-77RR-SN-16
Tau Wae 22-77RR-SN-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.23 X 0.77 SN 16--22-77RR-SN-16 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5165 pcs Pepa Raraunga 22-77RR-SN-16.pdf
Whānui 0.770" (19.56mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.220" (5.59mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
22-8600-610C
22-8600-610C
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
I roto i te taonga: 8975 pcs
Tikiake: 22-8600-610C.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 8734 pcs
Tikiake: 22-81250-310C.pdf
RFQ
Kaihanga: Kester
Whakaahuatanga: SOLDER SOLID WIRE .118" 10LB SPL
Tikiake: 22-7005-0118.pdf
22-6823-90T
22-6823-90T
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN
Tikiake: 22-6823-90T.pdf
Kaihanga: Kester
Whakaahuatanga: SOLDER FLUX-CORED/245 .031" 2LB
I roto i te taonga: 744 pcs
Tikiake: 22-7150-8802.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SIP 22POS TIN