22-60AH-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22-60AH-SN-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.22 X 0.60 SN 16--22-60AH-SN-16
Ngā Rauemi: 22-60AH-SN-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22-60AH-SN-16
Tau Wae 22-60AH-SN-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.22 X 0.60 SN 16--22-60AH-SN-16 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5616 pcs Pepa Raraunga 22-60AH-SN-16.pdf
Whānui 0.600" (15.24mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.220" (5.59mm) Haerenga Whakauru Adhesive