21-CBSFSV-2.0X2.0X0.225
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 21-CBSFSV-2.0X2.0X0.225
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 21-CBSFSV-2.0X2.0X0.225--21S294-
Ngā Rauemi: 21-CBSFSV-2.0X2.0X0.225.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 21-CBSFSV-2.0X2.0X0.225
Tau Wae 21-CBSFSV-2.0X2.0X0.225 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 21-CBSFSV-2.0X2.0X0.225--21S294- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4210 pcs Pepa Raraunga 21-CBSFSV-2.0X2.0X0.225.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.225" (5.72mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole