21-CBSF-2.0X4.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 21-CBSF-2.0X4.0X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 21-CBSF-2.0X4.0X0.40--21S292--CI
Ngā Rauemi: 21-CBSF-2.0X4.0X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 21-CBSF-2.0X4.0X0.4
Tau Wae 21-CBSF-2.0X4.0X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 21-CBSF-2.0X4.0X0.40--21S292--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4071 pcs Pepa Raraunga 21-CBSF-2.0X4.0X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Ētahi Ingoa 21-CBSF-2.0X4.0X0.40
21-CBSF-2.0X4.0X0.40-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm)
Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole