20S-CBSF-2.75X3.0X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 20S-CBSF-2.75X3.0X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 20S-CBSF-2.75X3.0X0.2--20S242--C
Ngā Rauemi: 20S-CBSF-2.75X3.0X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20S-CBSF-2.75X3.0X0.2
Tau Wae 20S-CBSF-2.75X3.0X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 20S-CBSF-2.75X3.0X0.2--20S242--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5281 pcs Pepa Raraunga 20S-CBSF-2.75X3.0X0.2.pdf
Whānui - Whānui 2.750" (69.85mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.000" (76.20mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount