20-CBSASV-1.0X2.0X0.22
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22--20S591--
Ngā Rauemi: 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22
Tau Wae 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22--20S591-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3596 pcs Pepa Raraunga 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22.pdf
Whānui - Whānui 1.000" (25.40mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.220" (5.59mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount