20-CBSA-2.0X2.5X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20-CBSA-2.0X2.5X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 20 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Ngā Rauemi: 20-CBSA-2.0X2.5X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20-CBSA-2.0X2.5X0.2
Tau Wae 20-CBSA-2.0X2.5X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 6261 pcs Pepa Raraunga 20-CBSA-2.0X2.5X0.2.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Non-Vented
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Non-Vented Surface Mount