14RA-CBSFN-0.5X4.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 14RA-CBSFN-0.5X4.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 14RA-CBSFN-0.5X4.0--14RA104--CIR
Ngā Rauemi: 14RA-CBSFN-0.5X4.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14RA-CBSFN-0.5X4.0
Tau Wae 14RA-CBSFN-0.5X4.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 14RA-CBSFN-0.5X4.0--14RA104--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6386 pcs Pepa Raraunga 14RA-CBSFN-0.5X4.0.pdf
Whānui - Whānui 0.500" (12.70mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm) Teitei - Whānui 0.130" (3.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole