14-S-37FS-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 14-S-37FS-SN-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.14 X 0.36 SN 16--FOLDED SERIES
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14-S-37FS-SN-16
Tau Wae 14-S-37FS-SN-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.14 X 0.36 SN 16--FOLDED SERIES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6130 pcs Pepa Raraunga
Whānui 0.370" (9.40mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.140" (3.56mm) Haerenga Whakauru Adhesive