14-18ML-SN-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
14-18ML-SN-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 14-18ML-SN-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua COPPER BERYLLIUM FINGERSTOCK EMI
Ngā Rauemi: 14-18ML-SN-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14-18ML-SN-24
Tau Wae 14-18ML-SN-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 8941 pcs Pepa Raraunga 14-18ML-SN-24.pdf
Whānui 0.180" (4.57mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Tin
Ētahi Ingoa 1798-1010 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 2.500" (63.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.140" (3.56mm)
Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
14-172
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT 1DR 12PT 2-1/4
I roto i te taonga: 931 pcs
Tikiake:
RFQ
14-23
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: CONN CAP COVER FOR BNC CONN
I roto i te taonga: 4262 pcs
Tikiake: 14-23.pdf
RFQ
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT 1DR 12PT 2-1/2
I roto i te taonga: 671 pcs
Tikiake:
14-235.025K
14-235.025K
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: KEYLOCK SWITCH 2 POSITIONS MAIN
I roto i te taonga: 2463 pcs
Tikiake: 14-235.025K.pdf
Whakaahuatanga: SKT 1DR 12PT 2-3/16
I roto i te taonga: 783 pcs
Whakaahuatanga: SKT 1DR 12PT 2-15/16
I roto i te taonga: 534 pcs
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: SKT 1DR 12PT 3
I roto i te taonga: 486 pcs
I roto i te taonga: 684 pcs
Whakaahuatanga: SKT 1DR 12PT 2-3/8
I roto i te taonga: 870 pcs
Whakaahuatanga: SKT 1DR 12PT 2-3/4
I roto i te taonga: 516 pcs
Whakaahuatanga: SKT 1DR 12PT 3-1/8
I roto i te taonga: 432 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel