11-28FS-NI-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 11-28FS-NI-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.11 X 0.28 NI 16--FOLDED SERIES
Ngā Rauemi: 11-28FS-NI-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 11-28FS-NI-16
Tau Wae 11-28FS-NI-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.11 X 0.28 NI 16--FOLDED SERIES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6835 pcs Pepa Raraunga 11-28FS-NI-16.pdf
Whānui 0.280" (7.11mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Nickel
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.110" (2.79mm) Haerenga Whakauru Adhesive