10-CBSF-2.0X2.75X0.2
Hua Hua
Tau Wae: 10-CBSF-2.0X2.75X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 10-CBSF-2.0X2.75X0.20--10S06--CI
Ngā Rauemi: 10-CBSF-2.0X2.75X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-CBSF-2.0X2.75X0.2
Tau Wae 10-CBSF-2.0X2.75X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 10-CBSF-2.0X2.75X0.20--10S06--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5043 pcs Pepa Raraunga 10-CBSF-2.0X2.75X0.2.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Ētahi Ingoa 10-CBSF-2.0X2.75X0.20
10-CBSF-2.0X2.75X0.20-ND
Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 2.750" (69.85mm)
Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount