10-CBSF-1.0X1.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10-CBSF-1.0X1.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 10-CBSF-1.0X1.5--10S89--CIRCUIT
Ngā Rauemi: 10-CBSF-1.0X1.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-CBSF-1.0X1.5
Tau Wae 10-CBSF-1.0X1.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 10-CBSF-1.0X1.5--10S89--CIRCUIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 28887 pcs Pepa Raraunga 10-CBSF-1.0X1.5.pdf
Whānui - Whānui 1.000" (25.40mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.500" (38.10mm) Teitei - Whānui 0.130" (3.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount