10-26UD-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10-26UD-SN-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.10 X 0.26 SN 16--10-26UD-SN-16
Ngā Rauemi: 10-26UD-SN-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-26UD-SN-16
Tau Wae 10-26UD-SN-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.10 X 0.26 SN 16--10-26UD-SN-16 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4349 pcs Pepa Raraunga 10-26UD-SN-16.pdf
Whānui 0.260" (6.60mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa TechMESH
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.110" (2.79mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
10-281375-78S
10-281375-78S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG W/SOCKETS
I roto i te taonga: 695 pcs
Tikiake:
RFQ
10-281151-2P
10-281151-2P
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG W/PINS
I roto i te taonga: 924 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
I roto i te taonga: 268 pcs
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD