Z100S1UFR
Laird TechnologiesLaird Technologies
Z100S1UFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z100S1UFR
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua ZIGBEE ROUTER, SMT, 100MW, OTA,
Ngā Rauemi: Z100S1UFR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z100S1UFR
Tau Wae Z100S1UFR Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 4667 pcs Pepa Raraunga Z100S1UFR.pdf
Raupapa - Whakaaroaro -100dBm
Mana - Whakaputa 100mW Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Atanga - Mahinga Transceiver, ZigBee™
Rautanga 2.4GHz ~ 2.4835GHz Tau Raraunga (Max) 250kbps