TYS4018221M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS4018221M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS4018221M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 170MA 4 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS4018221M-10.pdf2.TYS4018221M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS4018221M-10
Tau Wae TYS4018221M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 170MA 4 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 407996 pcs Pepa Raraunga 1.TYS4018221M-10.pdf2.TYS4018221M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS4018
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2673-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Inductor 170mA 4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Whakatauranga onamata 170mA
I teie nei - Maama 270mA