TYS4012100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS4012100M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS4012100M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 770MA 265 MOHM
Ngā Rauemi: 1.TYS4012100M-10.pdf2.TYS4012100M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS4012100M-10
Tau Wae TYS4012100M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 770MA 265 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 325450 pcs Pepa Raraunga 1.TYS4012100M-10.pdf2.TYS4012100M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS4012
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2656-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 33MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 770mA 265 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 265 mOhm Max Whakatauranga onamata 770mA
I teie nei - Maama 800mA