SWC4242KB120-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
SWC4242KB120-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWC4242KB120-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua RX 1 COIL 1 LAYER 12.5UH
Ngā Rauemi: 1.SWC4242KB120-100.pdf2.SWC4242KB120-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWC4242KB120-100
Tau Wae SWC4242KB120-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga RX 1 COIL 1 LAYER 12.5UH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37975 pcs Pepa Raraunga 1.SWC4242KB120-100.pdf2.SWC4242KB120-100.pdf
Momo 1 Coil, 1 Layer Te manawanui ±10%
Raupapa SWC Q @ Freq 20 @ 100kHz
Ētahi Ingoa 240-2786 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 12.5µH
Mahinga Receiver Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Coil, 1 Layer 12.5µH Wireless Charging Coil Receiver 240 mOhm Max DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max