RM024-S50-M-01
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-S50-M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM024-S50-M-01
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
Ngā Rauemi: 1.RM024-S50-M-01.pdf2.RM024-S50-M-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM024-S50-M-01
Tau Wae RM024-S50-M-01 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4037 pcs Pepa Raraunga 1.RM024-S50-M-01.pdf2.RM024-S50-M-01.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -95dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga RAMP Mana - Whakaputa 18dBm
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa RM024S50M01 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika FHSS, MSK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 500kbps Anei - Whakawhiti 40mA ~ 166mA
I teie nei - Te fariiraa 9.5mA ~ 36mA Momo Antenna Integrated, Chip