RM024-S10-M-01
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM024-S10-M-01
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
Ngā Rauemi: RM024-S10-M-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM024-S10-M-01
Tau Wae RM024-S10-M-01 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4372 pcs Pepa Raraunga RM024-S10-M-01.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -95dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga RAMP Mana - Whakaputa 18dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Whakatika FHSS
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 500kbps
Anei - Whakawhiti 166mA I teie nei - Te fariiraa 36mA